Puchar Polski Pit Bike Off-Road zawita do Wierzchucina Królewskiego

Puchar Polski Pit Bike Off-Road zawita do Wierzchucina Królewskiego w środę, 27 lipca 2022 roku, na Wakacyjną rundę zawodów off-road w kujawsko-pomorskim. Tor SMC Motorsports Park będzie świadkiem zaciętej rywalizacji, gdy zawodnicy z całego kraju zmierzą się o miejsca na podium i punkty do klasyfikacji generalnej sezonu.

SMC Motorsports Park został gruntownie przebudowany, aby dostarczyć zawodnikom zupełnie nowych wyzwań. “Cieszymy się, że zawodnicy Pucharu Polski Pit Bike Off-Road powracają na nasz tor w Wierzchucinie Królewskim” – mówi Sebastian Chwiałkowski, gospodarz obiektu. “Tor został znacząco zmieniony, jest szybszy, bardziej techniczny i dłuższy o ponad 170 metrów, co zapewni emocjonujące wyścigi”.

Puchar Polski Pit Bike Off-Road obejmuje sześć rund rozgrywanych na terenie całego kraju, a po Wierzchucinie Królewskim zawodnicy mieli już okazję rywalizować na torach w Głażewie, Mrągowie oraz w ramach Mistrzostw Polski w Gdańsku.

Kolejna runda nie tylko przyniesie nowe wyzwania, ale także zapewni stałe punkty programu, w tym aktywny udział partnerów zawodów. “Trzecia runda zawodów Pit Bike to kolejna okazja, aby spotkać się z nami! Już nie możemy się doczekać tego wydarzenia” – mówi Damian Pakosz z firmy KT-24. “Zapraszamy na nasze stoisko, gdzie będzie dostępna myjka dla motocykli. Mamy nadzieję, że nasza obecność na stałe wpisała się w krajobraz pit bike, i spotkamy się z Wami w Wierzchucinie Królewskim już w ten weekend!”

Trzecia runda Pucharu Polski Pit Bike Off-Road odbędzie się w niedzielę, 31 lipca 2022 roku. Zawodnicy będą mieć okazję do dwóch wyścigów, a dzień wcześniej będą mogli trenować podczas jazd wolnych. Warto podkreślić, że do rywalizacji można przystąpić na każdym etapie sezonu, a więcej informacji znajduje się na stronie www.zawodypitbike.pl.

Oprócz rundy w Wierzchucinie Królewskim, w sezonie 2022 zaplanowane są jeszcze trzy spotkania: 11 września w Dąbrowie Górniczej, 1 października w Głogowie oraz 23 października w Zielonej Górze.