Akademia “Pierwsze Skoki” | Akademia “Pierwsze Skoki” – SMC Motorsports Park – Wypożyczalnia Motocykli Pit Bike – Wierzchucin Królewski 21

Akademia “Pierwsze Skoki”

Akademia “ Pierwsze Skoki “

Jeżeli chcesz by Twoje dziecko uczyło się jazdy na mini motocyklach w bezpiecznych warunkach i pod okiem fachowca to zapraszamy do naszej Akademii “Pierwsze Skoki” Organizujemy szkolenia grupowe i indywidualne dla dzieci i młodzieży o różnych poziomach zaawansowania.

MRF 80 MINI

Zaczynamy od indywidualnego szkolenia z dzieckiem które już umie jeździć na rowerku. W razie takich potrzeb posiadamy motorek z bocznymi kółkami którego używamy dla najmłodszych. Krok po kroku zapoznajemy dziecko z pracą i działaniem motocykla, hamulców, rollgazu itd. Przygotujemy Twoje dziecko do poziomu w którym może dołączyć do naszej szkółki i uczestniczyć w regularnych sesjach treningowych.

Jedno godzinna lekcja indywidualna na naszym Mini Motocyklu
199 PLN
Dyplom Ukończenia Akademii.

MRF 80 RUNNER

Czterogodzinna kompletna akademia “Pierwsze Skoki” na naszym mini motocyklu została podzielona na cztery indywidualne sesje szkoleniowe. Cena wynosi 600 PLN od uczestnika. Każdy uczestnik otrzyma również w gratisie nasz Karnet Klubowy o wartości 200 PLN, który umożliwia korzystanie z toru przez cały rok. Dodatkowo, po ukończeniu akademii uczestnik otrzyma Dyplom Ukończenia oraz zdjęcia ze szkolenia.

MRF 120 RC

Tor Motocross / Pit Bike Off Road
Młodzieżowy Klub Sportów Motorowych
Wierzchucin Królewski 21 – Kujawsko Pomorskie
(30Km od Bydgoszczy)
Tel 503 710 111
Link do Mapy Google