Akademia “Pierwsze Skoki”

Akademia “ Pierwsze Skoki “

Jeśli pragniesz, aby Twoje dziecko uczyło się jazdy na mini motocyklach w bezpiecznych warunkach i pod okiem fachowca, serdecznie zapraszamy do naszej Akademii ‘Pierwsze Skoki’. Organizujemy zarówno szkolenia grupowe, jak i indywidualne dla dzieci i młodzieży o różnych poziomach zaawansowania.

Rozpoczynamy od indywidualnego szkolenia z dzieckiem, które już umie jeździć na rowerku. W razie potrzeby dysponujemy motorkiem z bocznymi kółkami, który jest przeznaczony dla najmłodszych. Stopniowo wprowadzamy dziecko w świat motocykli, ucząc je obsługi hamulców, manetki gazu itp. Przygotujemy Twoje dziecko do poziomu, na którym będzie mogło dołączyć do naszej grupy i uczestniczyć w regularnych sesjach treningowych.

Jednogodzinna indywidualna lekcja na naszym Mini Motocyklu Koszt: 199 PLN

MRF 80 MINI

Akademia ‘Pierwsze Skoki’ na naszym mini motocyklu została podzielona na cztery indywidualne sesje szkoleniowe. Cena wynosi 600 zł od uczestnika. Alternatywnie, można wybrać opcję 5 godzin szkolenia w cenie 800 zł (wiek do 18 roku).


MRF 80 RUNNER
MRF 80 RUNNER

Oto szansa, aby sprawdzić, czy Twoje dziecko pokocha ten sport.

Zajęcia trwają tylko 30 minut i kosztują jedynie 100 PLN. To doskonała okazja, aby przekonać się, czy Twoje dziecko zakocha się w motocyklowym świecie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i sprawdzenia, czy Twoje dziecko zainfekuje się pasją do tego sportu lub podobnych aktywności.

MRF 120 RC

Tor Motocross / Pit Bike Off Road
Stowarzyszenie Młodzieżowego Klubu Sportów Motorowych
Wierzchucin Królewski 21 – Kujawsko Pomorskie
(30Km od Bydgoszczy)
Tel 737 482 444
Link do Mapy Google